Casa Eva, Rustica Y Calida Familiar Villa
| Wi-Fi | Gratis parkering | Simbassäng Utomhusbassäng |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Casa Eva, Rustica Y Calida Familiar Villa Asuncion med 3 sovrum, som ligger inom 4 km från Villamorra Shopping, erbjuder gästerna en parkering.
Den här villan med 2 badrum har ett utmärkt läge cirka 15 minuters bilresa från Praça Uruguaya och cirka 10 minuters bilresa från Cementerio de la Recoleta. Bland de närliggande kulturella sevärdheterna finns Museo Etnografico Andres Barbero, som ligger ungefär 6 km bort. Gästerna kan också besöka Plaza de las Americas, som ligger cirka 20 minuters bilresa bort.
Gästerna kommer att njuta av utsikten över trädgården från denna villa. Badrumsfaciliteterna i Casa Eva, Rustica Y Calida Familiar Villa inkluderar också en separat toalett och en dusch. Badlakan och handdukar finns också för din bekvämlighet.
Gästerna är välkomna att förbereda måltider i ett minikök. Det finns också matplats. Du kan också använda kylskåp, köksredskap och glas för att laga din egen måltid. Det finns också Plataforma busstation, som ligger cirka 1 km bort.
- Lokala sevärdheter
- UPAP University4,1 km
- Capilla "San Francisco de Asis"3,8 km
- San Miquel3,9 km
- Flia. Griott Ramirez2,3 km
- Paseo de los Ilustres4,8 km
- Parroquia Santa Rosa de Lima2,5 km
- Iglesia Bautista La Hermosa3,6 km
- Casino Vivant4,9 km
- Flygplatser
- Asuncion Flygplats15 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Grunda delen
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Casa Eva, Rustica Y Calida Familiar Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, Casa Eva, Rustica Y Calida Familiar Villa tillhandahåller WiFi i hela boendet. - ❓
Erbjuder Casa Eva, Rustica Y Calida Familiar Villa ett kök?
Casa Eva, Rustica Y Calida Familiar Villa har ett minikök med kylskåp, köksredskap och glas. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Casa Eva, Rustica Y Calida Familiar Villa?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Casa Eva, Rustica Y Calida Familiar Villa. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Asuncions viktigaste landmärken, inklusive Praça Uruguaya (7 km), Plaza de las Americas (4 km) och Cementerio de la Recoleta, som finns inom 10 minuters bilresa.